Про курс
Java Database Connectivity - це стандарт взаємодії Java-додатків із різними СУБД. Простими словами, JDBC має єдиний інтерфейс, що дозволяє будь-якій Java-програмі працювати з будь-якою базою даних однаковими методами.
Цей курс складається з шести взаємопов'язаних відео уроків і передбачає отримання учнями теоретичних і практичних навичок роботи з JDBC API. У ході навчання будуть розглянуті різні приклади застосування JDBC із використанням засобів мови SQL.
Цей курс входить до спеціальності:
Попередні Вимоги
Знання мови Java (Core та ООП).
Ви навчитеся
- Створювати БД, що підтримують цілісність даних, визначати необхідні таблиці, використовуючи можливості JDBC та мови SQL
- Підключатися до різних СУБД за допомогою одного JDBC API
- Отримувати та обробляти дані з БД
- Отримувати, аналізувати та змінювати метадані засобами JDBC
- Забезпечувати збереження даних у БД, застосовуючи рівні ізоляції транзакцій
- 3 год 14 хв
- 07.05.2018
- 6
- 03.12.2020
- російська
Що входить до курсу
×
Ви дійсно бажаєте відкрити доступ до тестування за курсом Java Database Connectivity (JDBC) на 40 днів?
Головна мета даного відео уроку – вивчення основних понять та принципів з теорії побудови баз даних. Також ви навчитеся підключатися до СУБД у IDE та конфігурувати підключення засобами JDBC.
Навчити студентів виконувати команди SQL запитів засобами JDBC та керувати цими діями, а також заповнювати БД, читаючи дані з файлів. Вивчити керування результуючими наборами та розібрати помилки, які можуть виникати у програмах з використанням мови SQL.
Розглянути підготовлені оператори та складання SQL запитів з їх використанням. Навчити студентів роботі з великими символьними та бінарними об'єктами. Вивчити методи роботи з датами та часом у SQL. Познайомити учнів зі збереженими процедурами та множинними результатами.
Навчити студентів створювати прокручувані та оновлювані результуючі набори. Розглянути існуючі типи наборів рядків, а також вивчити методи створення наборів рядків, що кешуються. Навчити учнів отримувати та обробляти метадані від БД, її компонентів та результуючих наборів.
Вивчити поняття транзакцій та методи їх програмування засобами JDBC. Зрозуміти призначення точок збереження та навчитися їх використовувати. Навчити студентів застосовувати групові оновлення, а також розглянути розширені типи даних SQL.
Вивчити механізм отримання автоматичної генерації ключів. Розглянути рівні ізоляції транзакцій та методи їх виконання, а також яким чином здійснюється керування підключенням до БД у веб-додатках та у виробничих додатках.