Про курс
Відео курс покликаний навчити основ тестування всіх, хто бажає з впевненістю увійти у світ контролю якості програмного забезпечення. Основною відмінністю даного курсу від аналогів є уроки з клієнт-серверної архітектури сучасних програм, яка є достатньо новою галуззю знань у тестуванні.
Окрема увага у навчальній програмі приділена базам даних та основним запитам. Весь курс супроводжується практичною роботою із реальними завданнями на реальних проектах. До кожної лекції підібрано питання закріплення отриманих знань.
Попередні Вимоги
Курс підійде новачкам, які бажають спробувати себе у тестуванні ПЗ.
Ви навчитеся
- Визначати для себе галузь тестування, яка вам сподобається найбільше (веб-розробка, створення ігор, десктопних, мобільних додатків)
- Використовувати отриманий мінімальний рівень знань для виконання завдань тестування та успішного здобуття посади Junior Manual QA
- Застосовувати різні методи та способи тестування залежно від поставлених завдань
- Не лише читати, а й самостійно писати всі види тестової документації на проектах будь-якої складності
- 18 год 35 хв
- 30.06.2017
- 15 з
- 17.12.2020
- російська
Що входить до курсу
×
Ви дійсно бажаєте відкрити доступ до тестування за курсом Основи тестування на 40 днів?
Мета даного заняття - пояснити учням, що являє собою тестування, які цілі та завдання стоять перед тестувальником, а також які обов'язки на нього покладаються. Ви познайомитеся з поняттям "баг" та історією виникнення даного терміна. Додатково будуть розглянуті основні міфи, пов'язані з навчанням та роботою тестувальника.
Мета даного уроку полягає в тому, щоб розібратися якісь тестові артефакти використовувати в роботі над проектом, а також навчитися складати всі необхідні документи правильно і без помилок.
Мета даного уроку полягає в тому, що розібратися якісь тестові артифакти використовуються в роботі над проектом, а також навчитися складати всі необхідні документи правильно і без помилок.
Ціль уроку. Одним-двома пропозиціями опишіть, які знання набуде слухач після завершення уроку. Цей текст можна зачитати на початку запису скрінкастів.
Мета уроку — пояснити студенту, що таке документація і як з нею працювати, щоб не робити помилок самому та не допускати помилок у колег.
Мета уроку полягає в тому, щоб ознайомити слухачів з різними видами тестування, пояснити чим вони відрізняються один від одного і коли який із видів тестування застосовується на практиці.
Мета уроку ознайомити студента з різними видами програмного забезпечення. Пояснити, чим вони відрізняються один від одного і як взаємодіяти з програмним забезпеченням у будь-якій ситуації. Також студенти почують практичні поради щодо особливостей тестування кожного з видів ПЗ.
Мета уроку полягає в тому, щоб ознайомити студентів з тим, що вже давно увійшла в наше життя та робочу діяльність, клієнт-серверною архітектурою більшості додатків.
Мета уроку полягає в тому, щоб на конкретних прикладах пояснити студенту, що таке «веб-клієнт». Також студент розбереться в перевагах та недоліках різних веб-клієнтів.
Цей урок присвячений даним та тому, як вони можуть впливати на нашу програму.
Мета цього уроку — надати слухачам початкові знання для старту роботи з базами даних. Навчити студентів писати прості запити мовою sql: створювати та видаляти бази даних та таблиці, робити прості та не дуже прості вибірки даних із вже наявних таблиць, сортувати отримані дані за необхідними параметрами.
Мета уроку — познайомити слухачів із такою величезною областю програмування, як ігри. Це абсолютно окремий вид як програмування, і тестування. Можливо, хтось бачить себе в майбутньому тестувальником ігор або просто цікавиться даною областю. У цій лекції студенти дізнаються про механізм розробки ігор, у тому числі і механізм прийняття рішень в іграх.
У цьому уроці докладно розглядається практична частина роботи інженерів із тестування. Наведено практичні завдання та приклади їх виконання за чотирма напрямками, а саме: desktop-testing, web-testing, api-testing, test design. Після закінчення уроку студентам запропонують виконати самостійні роботи для закріплення матеріалу.
Мета уроку — донести до майбутніх тестувальників те, що робота не обмежується лише технічними знаннями та вміннями, а це ще й взаємодія між людьми, причому між дуже різними людьми. Зазвичай доводиться спілкуватися англійською з людьми з інших країн та інших культур, для яких англійська, так само як і для вас, не рідна мова. Це накладає деякі обмеження у спілкуванні. Завдання цієї лекції - спростити входження в міжнародне та мультинаціональне світове ІТ-спільнота.
Мета уроку – пояснити студентам, як шукати першу роботу та пройти співбесіду. Дана лекція присвячена підготовці резюме та успішному проходженню інтерв'ю. Розглянуто всі основні деталі, аж до стилю одягу, який найкраще вибрати для першого відвідування компанії.