Абстракція
ITVDN: курсы программирования
Видеокурсы по
программированию

  Выбери свою IT специальность

  Подписка

  Выбери свою IT специальность

  Подписка

   ×

   Вы открыли доступ к тесту! Пройти тест

   Вы действительно хотите открыть доступ к тестированию по курсу Python Базовий на 40 дней?

   ВИДЕОУРОК №4. Абстракція

   Для просмотра полной версии видеокурса, онлайн тестирования и получения доступа к дополнительным учебным материалам купите курс Купить курс
   Для просмотра всех видеокурсов ITVDN, представленных в Каталоге, а также для получения доступа к учебным материалам и онлайн тестированию купите подписку Купить подписку

   Ввідний урок. Ознайомимось з поняттям об'єктно-орієнтованого програмування (ООП) та його особливостями у Python. Розглянемо один із чотирьох базових принципів ООП - успадкування.

   Читать дальше...

   Ознайомимось з тим, що таке інкапсуляція і як вона реалізована у Python. У даному уроці буде розглянуто саме поняття інкапсуляції і, на практичних прикладах, буде показано як вона реалізована в Python.

   Читать дальше...

   Мета уроку — ознайомитися з тим, що таке поліморфізм і як він реалізований у Python. У цьому уроці буде розглянуто саме поняття поліморфізму і після, на практичних прикладах, буде показано, як він реалізований у Python.

   Читать дальше...

   Познайомитись з тим, що таке абстракція і як вона реалізована у Python. У цьому уроці буде розглянуто саме поняття абстракції і після, на практичних прикладах, буде показано, як вона реалізована в Python.

   Читать дальше...

   Мета уроку — познайомимось із поняттям рекурсії. На уроці буде розглянуто, як застосовувати рекурсію на практичних завданнях, для чого вона потрібна і які важливі моменти потрібно знати під час роботи з нею.

   Читать дальше...

   На шостому уроці ми познайомимось з ускладненими варіаціями комбінацій структур даних, розглянемо зміст їх застосування та тонкощі роботи з ними. Також буде розглянуто так звані comprehensions. Після цього уроку ви зможете працювати зі складними структурами даних і використовувати comprehensions у ваших задачах.

   Читать дальше...

   Ознайомитись з тим, що таке модулі/пакети. На уроці буде розглянуто, як користуватися модулями в завданнях, для чого вони потрібні і які вбудовані модулі вже є в Python 3. Також буде розглянуто як написати власний модуль.

   Читать дальше...

   Метою уроку є познайомитись з тим, як працювати з читанням та записом різних типів файлів, а також з тим, які структури даних можуть бути в них записані, як з ними працювати та зберігати.

   Читать дальше...

   Мета уроку — ознайомитись з тим, які існують РЕР (python enhanced proposal), що це таке та які є стандарти оформлення коду у мові Python.

   Читать дальше...
   ПОКАЗАТЬ ВСЕ
   Студенты также смотрят
   Python 3.4.0 Стартовый
   ПОДРОБНЕЕ
   Python 3.8.6 Стартовый
   ПОДРОБНЕЕ
   Python Базовый
   ПОДРОБНЕЕ
   Python Углубленный
   ПОДРОБНЕЕ
   Создание проекта на Python и Flask
   ПОДРОБНЕЕ

   Покупай подпискус доступом ко всем курсам и сервисам

   Библиотека современных IT знаний в удобном формате

   Выбирай свой вариант подписки в зависимости от задач, стоящих перед тобой. Но если нужно пройти полное обучение с нуля до уровня специалиста, то лучше выбирать Базовый или Премиум. А для того чтобы изучить 2-3 новые технологии, или повторить знания, готовясь к собеседованию, подойдет Пакет Стартовый.

   Стартовый
   • Все видеокурсы на 3 месяца
   • Тестирование по 10 курсам
   • Проверка 5 домашних заданий
   • Консультация с тренером 30 мин
   59.99 $
   Оформить подписку
   Базовый
   • Все видеокурсы на 6 месяцев
   • Тестирование по 16 курсам
   • Проверка 10 домашних заданий
   • Консультация с тренером 60 мин
   89.99 $
   Оформить подписку
   Премиум
   • Все видеокурсы на 1 год
   • Тестирование по 24 курсам
   • Проверка 20 домашних заданий
   • Консультация с тренером 120 мин
   169.99 $
   Оформить подписку
   комментарии и обсуждения
   Notification success
   Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать взаимодействие с нашими веб-сайтами и услугами простым и значимым.