О курсе
Python – це одна з найпопулярніших об'єктно-орієнтованих мов програмування, що застосовується як у веб-розробці, так і в машинному навчанні, аналізі великих даних, а також для створення прикладних програм, ігор та системного адміністрування.
Курс Python Базовий є логічним продовженням курсу Python Стартовий. На даному курсі розглядається парадигма Об'єктно-орієнтованого програмування (ООП) та її реалізація у мові Python. Ви познайомитеся з основними концепціями ООП – інкапсуляцією, успадкуванням, поліморфізмом, абстракцією та тим, як ці принципи втілені у конструкціях Python.
Також на курсі розглядається спосіб практичного застосування рекурсії в Python, способи роботи з файлами, читання та запис, особливості складних структур даних, створення своїх модулів та основи правильного оформлення коду за правилами PEP8.
Этот курс входит в специальности:
Предварительные Требования
Початкові знання конструкцій Python (типи даних, цикли, розгалуження, функції, обробка винятків).
Вы научитесь
- Створювати прості об'єктно-орієнтовані програми.
- Розуміти основи парадигми ООП та її особливості у Python.
- Вибудовувати архітектуру програми на основі класів та об'єктів.
- Вміти читати, обробляти та записувати файли (текстові, XML, CSV, JSON).
- Знати, що таке РЕР8, РЕР20 і вміти застосовувати на практиці правила оформлення коду Python 3.
- Розуміти Дзен Python.
- Застосовувати List and dict comprehensions (генератори списків).
- Працювати зі складними структурами даних у Python.
- Створювати свій Python модуль
- 4 ч 40 м
- 01.02.2023
- 9 из 9
- 01.02.2023
- украинский
Что входит в курс
×
Вы действительно хотите открыть доступ к тестированию по курсу Python Базовий на 40 дней?
Ввідний урок. Ознайомимось з поняттям об'єктно-орієнтованого програмування (ООП) та його особливостями у Python. Розглянемо один із чотирьох базових принципів ООП - успадкування.
Ознайомимось з тим, що таке інкапсуляція і як вона реалізована у Python. У даному уроці буде розглянуто саме поняття інкапсуляції і, на практичних прикладах, буде показано як вона реалізована в Python.
Мета уроку — ознайомитися з тим, що таке поліморфізм і як він реалізований у Python. У цьому уроці буде розглянуто саме поняття поліморфізму і після, на практичних прикладах, буде показано, як він реалізований у Python.
Познайомитись з тим, що таке абстракція і як вона реалізована у Python. У цьому уроці буде розглянуто саме поняття абстракції і після, на практичних прикладах, буде показано, як вона реалізована в Python.
Мета уроку — познайомимось із поняттям рекурсії. На уроці буде розглянуто, як застосовувати рекурсію на практичних завданнях, для чого вона потрібна і які важливі моменти потрібно знати під час роботи з нею.
На шостому уроці ми познайомимось з ускладненими варіаціями комбінацій структур даних, розглянемо зміст їх застосування та тонкощі роботи з ними. Також буде розглянуто так звані comprehensions. Після цього уроку ви зможете працювати зі складними структурами даних і використовувати comprehensions у ваших задачах.
Ознайомитись з тим, що таке модулі/пакети. На уроці буде розглянуто, як користуватися модулями в завданнях, для чого вони потрібні і які вбудовані модулі вже є в Python 3. Також буде розглянуто як написати власний модуль.
Метою уроку є познайомитись з тим, як працювати з читанням та записом різних типів файлів, а також з тим, які структури даних можуть бути в них записані, як з ними працювати та зберігати.
Мета уроку — ознайомитись з тим, які існують РЕР (python enhanced proposal), що це таке та які є стандарти оформлення коду у мові Python.