Про курс
Автоматизація тестування дозволяє позбавитися рутини ручного функціонального тестування, передавши програмі завдання по послідовному запуску тесту, ініціалізації відповідних елементів, виконання тесту, аналізу та видачі результату.
Курс «Автоматизація тестування на С#» дозволить вам краще зрозуміти процес тестування додатків та навчитися застосовувати автоматизоване тестування на практиці. На курсі розглядаються можливості застосування бібліотеки Selenium для тестування веб та десктоп додатків. Розглядаються можливості тестових фреймворків C# для автоматизації тестування – NUnit, xUnit та MSTest. Буде розглянуто можливість застосування патерну Page Object, та розширення цього шаблону Page Factory для проектування тестів.
Ви познайомитеся з API тестуванням на прикладі REST додатків, а також з основами та ключовими моментами підходу розробки BDD (Behavior-driven development - розробка через поведінку), з синтаксисом мови Gherkin, що підтримує розробку, засновану на поведінці, та з інструментом для застосування BDD підходу - SpecFlow.
Цей курс входить до спеціальності:
Попередні Вимоги
Для проходження даного курсу необхідні знання мови C# на рівні курсу C# Базовий, розуміння принципів ООП та основ Unit-тестування мовою C#.
Буде плюсом знання загальних принципів тестування (основні поняття, види тестування, рівні тестування, структура тест-кейсу), знання основ Web-технологій (структура HTML-сторінки), знання REST API.
Ви навчитеся
- Розуміти та вміти застосовувати принципи автоматизації тестування у побудові процесу тестування проекту.
- Застосовувати Selenium WebDriver у Visual Studio для тестування інтерфейсу користувача Web-сторінки.
- Застосовувати інструменти для пошуку локаторів у web і Windows Desktop додатках, а також складати всі типи локаторів, у тому числі CSS і XPath.
- Розуміти та реалізовувати складну взаємодію Selenium WebDriver з браузером, таке, як: виконання подій миші та клавіатури, виконання JavaScript-коду, робота зі списком, що випадає, зі спливаючими повідомленнями або додатковими вікнами браузера.
- Розуміти різницю між тестовими фреймворками NUnit, xUnit та MSTest та застосовувати їх атрибути, залежно від необхідності.
- На практиці застосовувати шаблон проектування автотестів Page Object та його розширення Page Factory.
- На прикладі REST розуміти принципи тестування API, розуміти як будується запит, як відбувається виконання та отримання відповіді від сервера.
- Створювати тести за допомогою бібліотеки RestSharp,
- Розуміти, де і як потрібно формувати запити різних типів (створення, отримання, видалення та оновлення даних), а також працювати з отриманими від сервера даними.
- Розуміти ключові моменти підходу розробки BDD, розуміти основи синтаксису мови Gherkin,
- Встановлювати та створювати тестові сценарії із інструментом SpecFlow.
- 5 год 1 хв
- 22.12.2021
- 8 з 8
- 22.12.2021
- російська
Що входить до курсу
×
Ви дійсно бажаєте відкрити доступ до тестування за курсом Автоматизація тестування на С# на 40 днів?
Метою цього уроку є знайомство з автоматизованим тестуванням, його основними завданнями та найпопулярнішими практиками, які використовуються при побудові тестових сценаріїв. Слухачі ознайомляться з основними завданнями для автоматизації, навчаться правильно створювати структуру тесту та правильно іменувати тести.
Метою цього уроку є знайомство з інструментом тестування Selenium WebDriver, а також навчитися використовувати основні команди для роботи з браузером та елементами на сторінці. Ви зможете встановити Selenium WebDriver у VisualStudio і створювати прості тестові сценарії для роботи з інтерфейсом користувача Web-сторінки.
Метою цього уроку є знайомство з механізмом пошуку об'єктів на веб-сторінці, а також у настільних (desktop) додатках, для подальшої взаємодії з ними. Зокрема, вивчити локатори Selenium WebDriver. Ви зможете ознайомитися з інструментами для пошуку локаторів у web і Windows додатках, а також навчитися складати всі типи локаторів, у тому числі CSS і XPath.
Метою цього уроку є знайомство зі складними взаємодіями Selenium WebDriver з браузером, такими як виконання подій миші та клавіатури, виконання JavaScript-коду, робота зі списком, зі спливаючими повідомленнями або додатковими вікнами браузера. Ви навчитеся на практиці застосовувати механізм очікувань під час виконання тестів.
Метою цього уроку є знайомство із тестовими фреймворками, такі як MSTest, NUnit, xUnit. Детально будуть розглянуті основні (найчастіше зустрічаються) атрибути NUnit при створенні тестових сценаріїв. Ви навчитеся розуміти різницю між тестовими фреймворками NUnit, xUnit та MSTest та застосовувати атрибути в залежності від їх призначення.
Метою цього уроку є знайомство із шаблоном проектування автотестів Page Object, який є дуже популярним серед користувачів Selenium WebDriver. Також буде розглянуто розширення цього шаблону, який має назву Page Factory. Ви навчитеся на практиці застосовувати ці шаблони під час проектування тестів.
Метою цього уроку є ознайомлення з тестуванням Api на прикладі Rest, а також вивчення того, як будується запит, як відбувається виконання та отримання відповіді від сервера. За допомогою бібліотеки RestSharp ви навчитеся створювати тести і виконувати основні api запити.
Метою цього уроку є знайомство з ключовими моментами підходу розробки BDD, ознайомитись із синтаксисом мови Gherkin, навчитися встановлювати та створювати сценарії з інструментом SpecFlow.