О курсе
Vue.js – это JavaScript библиотека для создания пользовательских интерфейсов, которая позволяет разработчикам создавать высококачественные SPA (Single Page Application) и компоненты со сложными функциональными возможностями. Vue.js – очень популярная библиотека среди разработчиков, которые ищут простой и эффективный инструмент для создания современных веб-приложений.
Курс «Vue.js Стартовый» будет полезен веб-разработчикам, которые хотят легче и гораздо быстрее разрабатывать многофункциональные приложения. Среди основных тем – свойства и методы Vue.js, разница между Option и Composition API, слоты, маршрутизация и навигация, управление состоянием с помощью библиотек Vuex и Pinia, работа с API (axios).
Значительная часть курса посвящена практической работе по созданию веб-приложений. Студенты, успешно прошедшие курс, смогут разрабатывать веб-приложения с использованием основных функций и возможностей Vue.js.
Этот курс входит в специальности:
Предварительные Требования
Для прохождения курса требуются базовые знания HTML5, CSS3 и JavaScript (ES6)
Вы научитесь
- Создавать веб-приложения SPA и лендинги с использованием Vue.js.
- Разрабатывать веб-приложения – от планирования до хостинга.
- Понимать различие между Option API и Composition API.
- Использовать вычислительные свойства, слоты и методы-наблюдатели для управления данными в приложении.
- Использовать события и входящие параметры для взаимодействия между компонентами в приложении.
- Работать с маршрутизацией и навигацией (роутингом) в приложении.
- Применять библиотеки Vuex и Pinia для управления состоянием в приложении.
- Использовать библиотеку axios для работы с API в приложении.
- Разрабатывать соответствующий пользовательский интерфейс и уметь настраивать свой код.
- 5 ч 12 м
- 03.04.2023
- 9 из 9
- 03.04.2023
- украинский
Что входит в курс
×
Вы действительно хотите открыть доступ к тестированию по курсу Vue.js Стартовый на 40 дней?
Мета уроку - познайомити студентів з фреймворком Vue.js, пояснити, для яких потреб він використовується. Допомогти обрати правильне середовище розробки. Показати як правильно встановити Node.js і npm, Homebrew. Підключити фреймворк, створити перший проект за допомогою інструмента VueCLI. Продемонструвати Vue UI - Vue Проект Менеджер.
Мета уроку - розказати студентам про основні поняття роботи з компонентами. Пояснити, що таке компоненти і для чого вони використовуються. Наочно показати як виглядає структура компонента у Vue.js. На простих прикладах показати, яким чином можна взаємодіяти з шаблонами та директивами. Детальніше пояснити про такі директиви як v-if, v-else, v-else-if, v-for, v-show, v-bind, v-on і т.д. Навчитись коректно відображати масив елементів чи об’єктів.
Розказати студентам про основні поняття роботи з компонентами. Розглянути основні методи у Vue.js і зрозуміти для чого вони потрібні. Зрозуміти на практиці різницю між computed та methods, та де їх краще використовувати.
Розказати студентам про основні поняття роботи з компонентами. Розглянути cпостерігачі watch та watchEffect – зрозуміти в чому їхня відмінність. Розібратись з таким важливим поняттям у Vue.js як props та emit. На практиці застосувати ці знання для створення компонентів та передачі інформації в них у зв’язку батьківський компонент -> дочірній компонент.
Розказати студентам про те, як працює реактивність у Vue.js. Познайомитись з функціями ref і reactive та зрозуміти різницю між ними. Вивчити два способи визначення компонентів: Option API та Composition API. Зрозуміти їхню відмінність, та де краще застосовувати кожен з них. Вивчити функції для створення компонентів і передачі вмісту між ними – слоти. Отримати інформацію про типи слотів та різницю між ними. На практиці засвоїти застосування слотів в компонентах.
Розказати студентам про те, як працює маршрутизація у Vue.js. Познайомитись з потужною бібліотекою vue-router для створення навігації в додатку. Навчимося встановлювати та налаштовувати vue-router під наші потреби. Дізнаємось про методи vue-router, такі як: push, replace, go, back, forward. На практиці застосуємо наші знання та створимо простенький додаток TODO з маршрутизацією.
Розказати студентам про те, як працює State Management у Vue.js. Зрозуміти, що таке менеджмент управління станом, та для чого це потрібно в середніх та великих проектах. Розглянути дві найбільш популярні бібліотеки керування станами, такі як: Vuex та Pinia. Більш детально заглибитись в суть їхньої роботи та зрозуміти як вони працюють. Навчитись взаємодіяти з так званим store (сховищем даних) та використовувати ці дані у Vue компонентах. Закріпити матеріал на практиці та написати простенькі програми з Vuex та Pinia.
Розказати студентам про те, як працюють HTTP-запити. Дізнатись про популярні бібліотеки для їх створення та обробки. Зрозуміти в загальному, що таке API, і конкретніше, безпосередньо у самому Vue. Вивчити основні поняття бібліотеки Axios для надсилання та отримання даних з сервера. Попрацювати з різними API, створити форму з полями, добавити валідатори та при успішній перевірці відправляти дані з форми на сервер за допомогою бібліотеки Axios.
Розказати студентам про те, як створити свій додаток з нуля. Поговорити про етапи створення свого додатку: від планування до хостингу. Використати всі знання, здобуті з попередніх уроків курсу та написати свій власний міні додаток з перегляду погоди. Сублімувати найкращі практики і методики та застосувати їх на нашому проекті. Написати перший проект та залити на свій GitHub.