О курсе
В основі роботи будь-якого веб-сайту є демонстрація тексту, зображень та іншого контенту у вікні спеціальної програми – веб-браузера. За допомогою мови HTML створюється початкова розмітка (каркас) кожної веб-сторінки. Потім використання CSS перетворює сайт, налаштовуючи спосіб відображення елементів і надаючи йому привабливий і ефектний зовнішній вигляд. Вивчення цих мов є основою для навчання будь-якого верстальника та веб-розробника.
На курсі «HTML5 & CSS3 Стартовий» ви ознайомитеся з основними конструкціями та принципами використання цих базових мов роботи веб-сайтів. Ви познайомитеся з тим, що таке HTML теги та як їх використовувати, з особливістю того, як влаштована структура будь-якого сайту, що таке блоки, як формується текст та відображаються картинки. Дізнаєтесь, як працювати з таблицями та списками, їх правила вкладеності, дізнаєтеся правила розміщення блоків та способи роботи з шляхами для файлів
Этот курс входит в специальности:
Вы научитесь
- Розуміти основи використання базових конструкцій мови HTML і мови стилів CSS.
- Створювати прості односторінкові сайти.
- Реалізувати головне меню сайту.
- Розуміти основи адаптивної та крос браузерної розробки сайтів.
- Створювати блок соціальних мереж.
- Створювати картки товару та подібні до них інформаційні блоки.
- Реалізувати верстку сайту за допомогою модуля Flexbox.
- 6 ч 24 м
- 10.11.2022
- 10
- 10.11.2022
- украинский
Что входит в курс
×
Вы действительно хотите открыть доступ к тестированию по курсу HTML5 & CSS3 Стартовий на 40 дней?
На початку курсу буде розглянуто, що таке HTML, для чого він потрібен і як пишуться його елементи. Ви дізнаєтеся про теги, форматування в HTML, про редактора, в якому пишеться код початкової розмітки, з використанням якої побудована будь-яка веб-сторінка. Також дізнаєтеся для чого використовуються коментарі у коді.
Ознайомившись з другим уроком, слухач дізнається, як додати на сторінку картинки, і навіть різні переходи за посиланнями. Дізнається перші типи елементів, їх відмінності та можливі помилки під час написання коду.
На занятті будуть розглянуті способи підключення стилів на сторінку, види селекторів, за допомогою яких можна прив'язати стилі указним елементам сторінки, і за якими принципами визначається пріоритетність записів CSS.
У цьому уроці розглядається базова поведінка елементів для формування ними розмірів. У яких випадках можливо, що контент випадатиме з елемента і псуватиме зовнішній вигляд сторінки.
У цьому уроці ви познайомитеся з механікою роботи зовнішніх відступів елементів. Дізнаєтеся, що таке провалювання (схлопування) і в яких випадках воно є. Будуть також розглянуті неявні відступи під час роботи з рядково-блочними елементами.
На уроці ви познайомитеся з різними правилами CSS для стилізації тексту, і як працює успадкування стилів для елементів нащадків. Як можна приховувати елементи розмітки на сторінці та у чому різниця між різними.
Метою заняття розібрати основні принципи роботи модуля Flexbox та навчитися їх використовувати. Розглянути можливість задавати гнучку відстань між блоками та як визначаються їх розміри у деяких випадках. Поведінка зовнішніх відступів під час використання Flexbox.
Комбінування — дуже важливий процес при написанні коду, який розглядається у структурі списків і таблиць, оскільки великі вкладеності необхідно постійно створювати та розбирати на етапі роботи з проєктом. Ми розглянемо можливості звернень до елементів із псевдокласів та роботу пріоритету в таких структурах.
На занятті дізнаємось про основні способи запису палітри кольорів у властивостях, де вказується забарвлення. Розкажемо, у чому різниця установки прозорості елемента через opacity та rgba(). Розглянемо випадки додавання картинок через CSS та розміщення великої їх кількості на одному елементі.
Ви дізнаєтеся про нові семантичні теги, які з'явилися з HTML версії 5 і правила їх використання. Розглянуто структури простих сайтів із використанням семантичних тегів.