О курсе
Якщо Ви маєте лише загальне уявлення про те, що таке програмування і ніколи не займались ним професійно, рекомендуємо Вам розпочати вивчення з самих основ.
Курс «C # Стартовий» призначений для новачків у програмуванні, а також початківців-розробників і програмістів, які бажають в найкоротший строк вивчити основи програмування, але ніяк не визначилися з конкретною мовою програмування.
На курсі розглядається процедурний підхід в програмуванні, вивчаються основні синтаксичні конструкції мови C #. Курс формує базові уявлення про механізми роботи високорівневих мов програмування.
В процесі вивчення Ви зрозумієте, чому C # є доступною і простою для вивчення мовою, з’ясуєте яку роль вона відіграє в розробці програм і якими можливостями володіє, навчитесь використовувати її переваги у власних проектах.
На курсі "C # Стартовий" детально розглядаються змінні, константи, типи даних, умовні конструкції, логічні операції, циклічні конструкції, принципи створення та використання методів, механізми рекурсії, а також основи роботи з масивами даних.
По завершенні курсу Ви переконаєтесь в тому, що програмувати може кожен і для цього не потрібно володіти особливими математичними здібностями або вченим ступенем. Все що Вам для цього потрібно - це наполегливість та націленість на результат.
Этот курс входит в специальности:
Предварительные Требования
- Впевнене володіння персональним комп'ютером
- Навики роботи з текстовими редакторами
Вы научитесь
- Розбиратися в налаштуваннях інфраструктури .NET та можливостях, які вона надає
- Створювати програмні рішення та проекти з використанням Visual Studio, можливостей мови C# та платформи .NET
- Обирати відповідний тип даних для змінних та розуміти відмінності типів даних
- Використовувати умовні та циклічні конструкції
- Розуміти роботу рекурсії
- Створювати та викликати методи, розуміти їх призначення
- Створювати та обробляти масиви даних
- Виконувати сортування масивів
- 15 ч 50 м
- 04.05.2022
- 9
- 04.05.2022
- украинский
Что входит в курс
На занятті розглядається поняття і робота рекурсії, її застосування. Демонструються приклади використання методів з опціональними параметрами
На уроці розглядаються приклади створення і використання масивів (одновимірні, двовимірні, тривимірні, зубчасті). Пояснюються принципи отримання та додавання даних в масиви.