Про курс
Vue.js - це фреймворк, який застосовують у створенні інтерфейсів користувача вебдодатків. До його переваг входять: простота, легкість масштабування та високий рівень інтеграції.
Даний відео курс складається з 6 уроків, на яких учні ознайомляться з новим JavaScript-фреймворком – Vue.js – та вивчать основні принципи роботи з ним. Після проходження курсу ви зможете створювати власні вебпрограми, використовуючи шаблони та маршрутизацію сторінок.
Цей курс входить до спеціальності:
Попередні Вимоги
Знання HTML, CSS та JavaScript.
Ви навчитеся
- Створювати анімації та переходи на сторінці за допомогою класів
- Розуміти та застосовувати компоненти як основні елементи фреймворку Vue.js
- Працювати з формами та даними
- Використовувати етапи життєвого циклу програми для покрокового аналізу проходження подій
- Створювати готові вебдодатки, використовуючи маршрути та пере адресації
- 6 год 2 хв
- 24.01.2018
- 6
- 01.02.2021
- російська
Що входить до курсу
×
Ви дійсно бажаєте відкрити доступ до тестування за курсом Vue.js Стартовий на 40 днів?
Мета уроку – ознайомлення з фреймворком Vue.js та історією його створення. Автор розповість про методи підключення та визначення на сторінці, ви дізнаєтеся про екземпляр об'єкта Vue(), навчитеся ним працювати. Будуть розглянуті основні елементи – прив'язки та шаблони, їх мета та використання. Також буде здійснено аналіз основних прив'язок на сторінку, а також життєвий цикл екземпляра Vue.
Ціль уроку – розглянути основні прив'язки елементів форм. Буде розглянуто модифікатори для текстових полів. Показано роботу лінивої прив'язки. У другій частині уроку – реакція на події користувача в бібліотеці Vue.js. Розглянуто основні модифікатори, поширення подій на сторінці, а також реакція на події, що виникли за допомогою клавіатури або миші користувача.
Мета уроку – ознайомлення з директивами умовного відображення об'єктів та масивів. Будуть розглянуті основні методи роботи з виведенням масивів в інтерфейс користувача. Також в уроці дається визначення обчислюваних властивостей об'єкта Vue, фільтрів та спостерігачів.
Ціль – вивчення компонентів, як частини екземпляра Vue, методами їх підключення. На уроці будуть розглянуті основні елементи компонентів, його параметри та поведінка. Використання компонентів у роботі з подіями користувача, використання слотів у вкладених шаблонах, а також області видимості компонентів на сторінці.
Мета – вивчення роботи анімації та переходів у Vue, компонента transition, основних класів появи та зникнення елементів Virtual DOM. Використання групового компонента для списків. Буде показаний приклад Velocity бібліотеки для покращення режиму анімації. Розглянуто тему власних компонентів та застосування їх на сторінці.
Мета – ознайомитись з основними відмінностями SPA та серверним рендерингом. Розібратися з основними програмами роботи програми на локальному сервері. Розібрати поняття маршрутизації та розглянути компонент vue-router. Ознайомитись з видами маршрутів, а також з основними параметрами.