Про курс
Unit-тести – ефективний інструмент для виявлення та локалізації помилок. Вони допомагають скоротити час пошуку та виправлення проблем, оскільки дозволяють швидко ідентифікувати їх місце в коді.
JUnit – найпопулярніший фреймворк для юніт-тестування в Java розробці. Курс складається з 7 уроків, на яких ми розберемось, що таке юніт-тестування та взагалі які типи тестування існують. Подивимося на необхідні залежності для початку роботи та життєвий цикл тестового класу. Також дізнаємося, як почати працювати з JUnit, розберемо приклади написання юніт-тестів та як писати параметрізовані тести.
Після проходження курсу ви будете мати достатню базу знань для впевненого старту роботи з JUnit та розуміння, що таке юніт-тестування і коли воно застосовується. Ви зможете легко покрити свій код тестами та бути впевненими у тому, що він працює правильно.
Цей курс входить до спеціальності:
Попередні Вимоги
Базові знання з Java8 і вище.
Базове володіння IntelliJ IDEA.
Ви навчитеся
- Впевнено використовувати фреймворк JUnit як у 5-й, так і 4-й версії для модульного тестування своїх продуктів.
- Писати параметрізовані тести та створювати набори тестів
- Застосовувати такі інструкції: @Test, @Before, @BeforeClass, @After, @AfterClass, @Ignore та багато інших.
- Розуміти та вміти застосовувати методи класу Assertions.
- Виконувати тести у відповідному порядку за допомогою анотації @FixMethodOrder.
- Запускати кілька тестових класів одночасно.
- Параметризувати та групувати ваші тести за категоріями.
- Проводити міграцію раніше написаного коду із Junit 4 на JUnit 5.
- Cтворювати власні приклади для того, щоб подивитись, як це працює на практиці.
- 3 год 58 хв
- 11.06.2023
- 7
- 11.06.2023
- українська
Що входить до курсу
×
Ви дійсно бажаєте відкрити доступ до тестування за курсом Unit-тестування в Java з JUnit на 40 днів?
На цьому уроці ми розглянемо, що таке юніт-тестування і у яких випадках воно потрібно. Також подивимось, які види тестування взагалі існують, коли та що вони тестують, розберемось, що таке TDD- та BDD-методології.
На цьому уроці ми розглянемо початок роботи з JUnit. Розглянемо, які залежності нам необхідні для початку роботи з JUnit. Розберемось у неймінгу тестових класів та у життєвому циклі одного тесту.
У цьому уроці ми розберемося з анотаціями життєвого циклу. На різних платформах одні й ті ж модулі можуть вести собі по-різному, тому існують анотації, за допомогою яких можливо сказати фреймворку, які тести запускати на якій платформі чи на якій операційній системі.
Для тестів нам потрібні тестові дані. Щоб повторно не створювати одні й ті ж самі дані для усіх можливих тестів, особливо коли буде більш ніж 200 тестів. JUnit5 має багатий функціонал для надання тестових даних, тому на цьому уроці розберемось з параметризованими тестами.
Подивимося на різницю між JUnit4 та JUnit5. Спробуємо завдяки цьому порівнянню відповісти на питання, чи варто взагалі переходити з JUnit4 на JUnit5.
Знання лише Junit фреймворку не достатньо для коректного написання юніт-тестів. Подивимося, що таке Mockito і навіщо це, роздивимося декілька прикладів. Також подивимося на таку альтернативу для JUnit як TestNG.
На цьому уроці ми навчимося створювати репорти, які будуть містити результати виконання тестів, а також покриття модульними тестами вашого коду. Також розберемо ситуацію, коли ваш проєкт був написаний з використанням JUnit4 і було прийнято рішення перейти на JUnit5.