Про курс
Symfony – це один з найпопулярніших PHP фреймворків, який часто вибирається для створення великих веб-проектів, що реалізуються на рівні організацій. Розробники цінують Symfony за високу продуктивність та стабільність, а також наявність зручної технічної документації.
Курс «Веб-розробка на PHP Symfony» дозволить вам вивчити основи роботи з цим популярним фреймворком на прикладі розробки невеликої програми. На даному курсі ви познайомитесь з Symfony Security, навчитеся використовувати в Symfony валідатор та форми. Також на курсі будуть розглянуті особливості Dependency Injection та застосування сервіс контейнерів, особливості різних підходів у тестуванні Symfony програми, робота з базами даних та серіалізація у Symfony.
Цей курс входить до спеціальності:
Попередні Вимоги
Для якісного сприйняття інформації даного курсу необхідні знання HTML/CSS, основ PHP, основ роботи з MySQL та базове розуміння мови SQL.
Ви навчитеся
- Створювати невелику повноцінну програму за допомогою фреймворку Symfony.
- Розуміти особливості механізму контролерів у рамках патерну MVC та їх реалізації у Symfony.
- Працювати з Doctrine для організації об'єктно-реляційного надання вашій сутності.
- Розуміти особливості та способи організації маршрутизації у Symfony, зокрема реалізовувати її через YAML та Annotations.
- Розуміти особливості роботи та вміти працювати з шаблонізатором Twig.
- Працювати з серіалізацією та десеріалізацією у Symfony.
- Розуміти принципи DI та вміти працювати з сервіс контейнерами.
- Реалізувати аутентифікацію та авторизацію в Symfony додатку.
- Розуміти особливості роботи та різницю між Event Listener та Event Subscriber.
- Організовувати повноцінне функціональне та юніт-тестування вашої програми.
- 6 год 42 хв
- 09.06.2021
- 11
- 09.06.2021
- російська
Що входить до курсу
×
Ви дійсно бажаєте відкрити доступ до тестування за курсом Веб розробка на PHP Symfony на 40 днів?
У цьому уроці йде ознайомлення студента про те що таке Symfony фреймворк, тобто. коротко про його історію та для чого він використовується. Далі йде показ налаштування робочого оточення за допомогою якого саме студент і зможе вчитися працювати з даним фреймворком у подальших уроках.
Після проходження даного уроку студент засвоїть те, як саме можна використовувати маршутизацію (роутинг), контролери, шаблони та ParamConverter в додатку Symfony. Крім цього, буде чимало практики з маршитизації та створення контролерів, а також конфігу самого додатка. Це все загалом у кілька разів дасть краще поняття того, як саме будується і працює Symfony додатки для студента.
Мета проходження уроку – навчитися користуватися такими компонентами як Service Container, DI (Dependency Injection), сервіси всередині Service Container та Compiler Pass. Крім цього, на початку уроку зачіпаються такі принципи як DIP та IoC. Дані принципи потрібно обов'язково знати розробнику-новачкові, оскільки це вже стосується навіть шаблонів проектування, своєю чергою застосування цих принципів робить код чистішим і зрозумілішим.
У цьому уроці вже починається повноцінна робота з базами даних у додатку Symfony. За це відповідає окремий елемент у фреймворку, який називається Doctrine. У цьому уроці основна увага приділяється саме роботі з Doctrine, оскільки за допомогою нього можна створювати нові таблиці в БД, маніпулювати ними і т.п.
У цьому уроці продовжується вивчення Doctrine у Symfony.
Цей урок розглядає використання компонента Symfony Security. Цей компонент є важливим для реалізації безпеки в додатку, так і для реалізації авторизації/реєстрації для користувачів. В уроці розглядається основний функціонал компонента та реалізується реєстрація та авторизація для користувачів.
У цьому уроці розглядається практичне застосування шаблонизатора Twig, який дозволяє створювати весь зовнішній інтерфейс для докладання. Пояснюються такі речі як: конфігурація Twig, змінні шаблонів, глобальні змінні, оформлення сторінок помилок, що таке Twig Filters і розширення Twig.
У цьому уроці вже йде практичний розгляд використання компонента Validation та Forms. Дані компоненти дозволяють робити валідацію даних у коді програми і створювати форми.
У цьому уроці йде розгляд системи подій у Symfony та таких компонентів даної системи як Event Listener та Event Subscriber. Використання даних компонентів дозволяє відстежувати системні події програми, що відбуваються у самому фреймворку.
У цьому уроці йде розгляд компонента Serializator, який дозволяє у додатку об'єкти класів конвертувати у потрібні формати, наприклад, такі як: XML, JSON або CSV. Це корисно використовувати при надсиланні запитів через API.
У цьому уроці розглядається те, як можна використовувати PHPUnit в додатках Symfony для тестування самого коду програми. PHPUnit дозволяє переконатися в тому, що код працює стабільно та добре підтримується.