Про курс
Курс “SOLID принципи в Java” складається з 5 логічно взаємозалежних уроків, під час яких учні застосують практично теоретичні знання правильного побудови архітектури додатків.
Етап проектування - найважливіша частина розробки будь-якого додатку. За допомогою цього курсу ви дізнаєтеся, яких принципів варто дотримуватися, щоб створювати не просто програми, а цілі системи, які легко підтримувати, масштабувати, змінювати і кастомізувати. Принципи SOLID має розуміти кожен, хто називає себе розробником. Наприкінці курсу ви зможете вибудовувати архітектуру ваших програм відповідно до цих принципів.
Цей курс входить до спеціальності:
Попередні Вимоги
Впевнене володіння мовою Java.
Ви навчитеся
- Застосовувати принципи SOLID на практиці
- Розуміти побудову додатків, що базуються на принципах SOLID
- Проектувати програми згідно SOLID
- 2 год 45 хв
- 11.04.2019
- 5
- 03.12.2020
- російська
Що входить до курсу
×
Ви дійсно бажаєте відкрити доступ до тестування за курсом SOLID принципи в Java на 40 днів?
На цьому уроці студенти познайомляться з поняттям SOLID, розглянуть відмінності поганого коду від хорошого, а також дізнаються, які етапи розробки програмного забезпечення бувають. Автор розповість про поняття принципу єдиної відповідальності та його реалізації. Також буде проведено знайомство з написанням коду згідно з цим принципом.
На цьому уроці студенти познайомились із поняттям SOLID. Учні дізналися поняття принципу відкритості-закритості та його використання. Також познайомилися з написанням коду згідно з цим принципом. Якщо застосовувати його правильно, він робить код більш розширюваним, логічним та читабельним.
Спочатку всі думали про принцип як спосіб використання успадкування, як показано в попередньому прикладі. Однак з роками LSP перетворився на ширший принцип розробки програмного забезпечення, який відноситься до інтерфейсів та реалізації.
При порушенні цього принципу клієнт, який використовує деякий інтерфейс з усіма його методами, залежить від методів, якими не користується, і тому сприйнятливий до змін у цих методах. У результаті ми приходимо до жорсткої залежності між різними частинами інтерфейсу, які можуть бути пов'язані при його реалізації. Як уникнути цієї проблеми - дивіться у цьому уроці.
Принцип інверсії залежностей (DIP) говорить нам, що найбільш гнучкими є системи, в яких залежність вихідного коду відносяться лише до абстракцій, а не до реалізації. На цьому уроці ми навчимося застосовувати цей принцип і закріпимо знання з усього курсу, який добіг кінця.