Про курс
jQuery – популярна бібліотека JavaScript для організації взаємодії з HTML елементами веб-сторінки.
На цьому курсі ви навчитеся використовувати бібліотеку jQuery для створення зручного інтерфейсу користувача на веб сторінках, додавання веб-сторінкам інтерактивності та підвищення зручності користувача. Ви навчитеся використовувати jQuery для вирішення часто зустрічаються задач розробки веб-додатків. Дізнаєтесь, як взаємодіяти з елементами на сторінці, робити вибірки за різними параметрами, маніпулювати DOM-елементами та їх вмістом, зможете додати динаміки веб-сторінкам, писати кросбраузерний код, реалізувати AJAX та створювати анімацію.
Цей курс входить до спеціальності:
Попередні Вимоги
Для розуміння матеріалів даного курсу необхідні базові знання HTML та CSS, а також JavaScript на рівні курсу JavaScript базовий.
Ви навчитеся
- Розуміти та застосовувати бібліотеку jQuery для формування якісного інтерфейсу користувача веб-сторінки.
- Обробляти події та ланцюжка подій на сторінці.
- Додавати та видаляти елементи веб-сторінки, керувати їх вмістом.
- Реалізувати надсилання даних та запити з боку сторінки до сервера.
- Створювати анімацію та графіку на веб-сторінках.
- Розуміти та вміти застосовувати базові селектори та фільтри.
- Використовувати AJAX для взаємодії із сервером, використовуючи серіалізацію, XML та JSON формати даних.
- Підключати та використовувати засновані на jQuery бібліотеки для покращення якості обробки даних та зручності користувача.
- 6 год 8 хв
- 25.07.2021
- 9
- 25.07.2021
- російська
Що входить до курсу
×
Ви дійсно бажаєте відкрити доступ до тестування за курсом jQuery на 40 днів?
Мета уроку – познайомитися з особливостями курсу, налаштувати робоче оточення, розглянути варіанти підключення до сторінки, ознайомитись із базовим синтаксисом та виконати невеликий код на jQuery.
Мета уроку – познайомитися з особливостями селекторів та отримання елементів із документа. Навчитися робити складні селектори та проводити фільтрацію вибраних елементів за атрибутами, ім'ям класу або типом, а також поєднувати селектори та фільтри у запитах.
Мета уроку – познайомитися з особливостями роботи з DOM. Навчитися переміщатися по дереву робити маніпуляцію з обгорткою елемента за допомогою видалення, додавання. Навчитися використовувати методи бібліотеки для визначення батьківського елемента та дочірніх елементів.
Мета уроку - познайомитися з методами для маніпулювання властивостями, атрибутами та стилями елементів, щоб змінити відображення елемента на сторінці. Розглянути методи управління властивостями такими елементами як SVG. Розглянути особливості обробки атрибутів та властивостей.
Мета уроку – вивчити методи обробки подій. Навчитися обробляти події, які відбуваються у браузері, під час роботи з клавіатурою та мишею. А також вивчити особливості методів та їх застосування для певних елементів.
Мета уроку – вивчити методи обробки подій форми. Навчитися створювати обробку подій для елементів форми. Розглянути та вивчити методи, які обробляють дані форми перед відправкою. Розглянути метод керування значеннями елементів форми.
Мета уроку – вивчити методи створення анімацій на сторінці, вивчити як керувати чергою анімацій. Як зупиняти одиночний метод анімації. Навчимося використовувати готові методи анімації для відображення та приховування елемента на сторінці.
Мета уроку – вивчити методи створення ajax запитів, навчитися встановлювати параметри для методів ajax. Вивчити обробку подій ajax. Ознайомитись з методами обробки помилок та виконаних ajax запитів на сторінці. Навчитися працювати із запитами на сервер.
Мета уроку – вивчити методи обробки масивів та об'єктів, розглянути застарілі методи бібліотеки, які реалізовані в нових версіях JavaScript. Вивчити сферу застосування методу nonConflict. Розглянути бібліотеки для створення інтерфейсів та їх актуальність.