Про курс
Цей курс є продовженням HTML5 & CSS3 Essential. Ви заглибитеся у вивчення мов верстки HTML5 і CSS3, дізнаєтеся про тонкощі роботи з ними та додаткові інструменти, покликані спростити процес створення сторінок. В курсі будуть розглянуті такі теми, як: гнучка верстка, реалізація анімацій, використання сховищ браузера, багато поточність, а також підключення препроцесора та збирача для відображення кроссбраузерності вебсторінки на різних пристроях.
Цей курс входить до спеціальності:
Попередні Вимоги
Знання базових понять мови розмітки HTML та каскадних стилів CSS.
Розуміння основних методів роботи з об'єктно-орієнтованою мовою JavaScript.
Ви навчитеся
- Працювати з оновленими специфікаціями HTML5 & CSS3
- Застосовувати гнучку та адаптивну верстку (Flex, Grid)
- Налаштовувати проект за допомогою збирача Gulp, працювати з менеджером пакетів npm
- Надавати динамічність сторінкам, використовуючи анімації та переходи
- Розуміти основи препроцесора SASS
- 7 год 44 хв
- 31.07.2018
- 7
- 01.02.2021
- російська
Що входить до курсу
×
Ви дійсно бажаєте відкрити доступ до тестування за курсом HTML5 & CSS3 Поглибленний на 40 днів?
Мета уроку – ознайомлення з новими функціями HTML5, а саме з мікроданими та атрибутами користувача. Ви ознайомитеся з функцією Drag&Drop, яка призначена для переміщення елементів на сторінці. Автор розповість про об'єкт navigator та його властивості geolocation. Також ви вивчите параметри, які необхідні для отримання функцій доступу карти на сторінку через JS код.
Мета уроку – ознайомлення з елементом HTML5 – canvas. Вивчити основні атрибути та правила розмітки. Розглянути контур полотна та систему координат. Вивчити основні параметри промальовування елементів, варіантів заливки, візуалізації кривих та написання тексту на canvas.
Мета уроку – ознайомлення з елементом HTML5 – localStorage, sessionStorage. Вивчити основні засади роботи зі сховищами. Використання WebWorkers для підключення додаткових потоків даних на сторінку. Навчитися використовувати додаткові функції та властивості аудіо та відео елементів HTML5.
Мета уроку – ознайомлення з режимами розмітки сторінок CSS3 flexBox та Grid. Вивчити основні засади роботи з адаптивною розміткою. Використання сіток для контрольованого відображення елементів на сторінці.
Мета уроку – ознайомити студентів з новими можливостями CSS3 – трансформаціями та переходами. Позначити різницю між переходом і анімацією. Розібрати як використовувати анімацію на сторінці разом із трансформацією. Вивчити поняття градієнта та навчитися його застосовувати у стилях.
Мета уроку – ознайомлення із препроцесором SASS. Встановлення його в робочий додаток, підключення та компіляція. Знайомство зі збирачем Gulp та встановлення node.js для використання пакетного менеджера.
Мета цього уроку – продемонструвати слухачам реалізацію готового адаптивного сайту, з підключеним препроцесором SASS та системою збирання GULP.