Про курс
Курс Django Essential є продовженням вивчення основ роботи з найпопулярнішим фреймворком для розробки веб-застосунків мовою Python після Django Starter.
На цьому курсі ви спроектуєте веб-додаток за допомогою фреймворку Django, навчитеся розширювати цю програму і робити її гнучкішою. Ви познайомитеся на практиці з Graphql Django API, дізнаєтеся його плюси і мінуси, навчитеся створювати чати, а також робити вашу програму багатокористувацьким. Наприкінці курсу буде розглянуто тестування програми та те, як зробити його більш стабільним.
Після проходження курсу, ви розумітимете принципи розширення Django-проекту, як розгорнути проект на сервері, а також матимете досвід роботи з ключовими технологіями, знання яких вимагаються від сучасного Python/Django розробника.
Цей курс входить до спеціальності:
Попередні Вимоги
Знання мови Python та володіння основами фреймворку Django на рівні курсу "Django Стартовий".
Ви навчитеся
- Створювати повноцінний веб-додаток на основі Django.
- Створювати і frontend, і backend для програми Django.
- Реалізувати ваш проект як CI (Continuous Integration) додаток.
- Розширювати та кастомізувати адмінпанель, та моделі користувачів.
- Надсилати листи з програми Django.
- Створювати та налаштовувати Graphql API.
- Підключати до проекту Celery+Redis/RabbitMQ.
- Створювати чати, черги, систему лайків.
- Виконувати повноцінне тестування програми Django.
- 13 год 10 хв
- 21.10.2020
- 11
- 01.02.2021
- російська
Що входить до курсу
×
Ви дійсно бажаєте відкрити доступ до тестування за курсом Django Базовий на 40 днів?
Навчитися налаштовувати Docker під проект написаний на Django, створювати зв'язки між контейнерами, розгортати проект на сервері. А також навчитися працювати за принципом CI&CD.
Навчитися налаштовувати модель користувача, створювати різні групи користувачів. Розглянути методи зміни автентифікації та способи приєднання додаткових даних користувача.
Навчитися налаштовувати адмін-панель. Після уроку ви зможете використовувати фільтри в адмін-панелі, формувати макети та налаштовувати списки. А також отримаєте базові навички використання стилів в адмін-панелі, що в майбутньому дасть можливість створити індивідуальний стиль під кожного клієнта.
Навчитися працювати з Django templates і додати проект front-end. Розглянути фреймворк Bootstrap як базовий front-end для проекту. Навчитися використовувати правильні типи перегляду залежно від завдання. І на останок – зрозуміти призначення статик файлів.
Навчитися використовувати Jinja2 у своїх проектах. Розглянути переваги та недоліки від використання даного інструменту. Дізнатися, як підключати Jinja2 до проекту, а також вивчити відмінності від шаблонів Django.
Навчитися відправляти електронні листи з програми Django. Отримати знання з налаштування програми на відправлення листів, дізнатися, як налаштувати шаблон листа, прикріплювати особливі файли (pdf, doc, img), використовувати розсилку та використовувати послуги з надсилання листів.
Здобути знання про те, що таке Graphql, де цю технологію можна використовувати, з чого вона складається. Також розглянути, як можна її використовувати на практиці та які переваги від її використання. Розглянути чим відрізняється GraphQL від REST API.
Навчитися працювати з Graphql у рамках Django-проекту. Навчитися створювати схеми в Django проекті які підтримують підхід Graphql. Також розглянути на практиці роботу бібліотеки graphene_django. Навчитися створювати різні запити та зв'язки між ними.
Навчитися підключати до проекту Celery, Redis і RabbitMQ. Навчитися створювати завдання (task) та працівників (workers). Здобути знання про дані технології, їх переваги, де вони використовуються і для чого. Розглянути запуск завдань за розкладом та розглянути сесії користувачів.
Навчитися працювати з каналами Django, створювати за допомогою каналів чати. Також розглянути практично як створити систему лайків. Реалізація кімнат для чатів
Навчитися тестувати Django проект. Розглянути підходи тестування API. Отримати знання про абстрактні тести, як їх створювати та використовувати. Вивчити як писати юніт-тести для REST API та Graphene. А також розглянути pytest та способи генерації документації.